Rozwijaj swoją karierę

Poszukujemy ambitnych i nastawionych na sukces ludzi. Oferujemy pełny pakiet szkoleń merytorycznych, sprzedażowych, jak również motywacyjnych. Jeżeli uważasz, że jesteś osobą, która odnalazła by się w szeregach dynamicznie rozwijającej się Spółki działającej w sektorze finansów, napisz do nas.

photo
Stanowisko Account Manager
Płaca 2100 zł
Lokalizacja Warszawa
Zakres obowiązków
  • Wykonywanie połączeń wychodzących w celu prezentowania oferty firmy i pozyskiwania klientów,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Budowa własnej bazy klientów
  • Obsługa pozyskanych Klientów
Wymagania
  • Co najmniej wykształcenie średniego,
  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • Gotowości do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Motywacji do realizacji wyznaczonych celów,
  • Mile widziane doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży i obsłudze klienta
Oferujemy
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie, na poziomie 2100 zł brutto
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników,
  • Praca w prestiżowej lokalizacji Warszawy,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków,
  • Wewnętrzny system szkoleń
  • Wsparcie merytoryczne firmy na wszystkich etapach sprzedaży,
  • Wyjątkowe produkty inwestycyjne w ofercie,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy dla najlepszych.
Wypełnij zgłoszenie